•  „Dziecko chce być dobre. Jeśli nie umie – naucz. Jeśli nie wie – wytłumacz. Jeśli nie może – pomóż.” (J. Korczak)

Drogi Uczniu!

Jeśli potrzebujesz pomocy, masz problem, z którym nie możesz sobie poradzić sam, czujesz potrzebę podzielenia się z kimś swoimi smutkami, radościami czy sukcesami – przyjdź. Wspólnie na pewno coś wymyślimy.

Zadaniem pedagoga szkolnego jest pomoc uczniom w rozwiązywaniu problemów i udzielanie im wsparcia.

Pedagog szkolny współpracuje z nauczycielami, dyrekcją, rodzicami, instytucjami służącymi pomocą dziecku i rodzinie, ale głównym partnerem jego pracy jest Uczeń.

Zapraszam również Rodziców do współpracy, spotkań, rozmów – wspólnie działamy dla dobra dzieci!

Pedagog szkolny:

mgr  Marta Dabińska